بعد از 5 سال تعطیلی و در فضائی محدود هفته آینده برگزار می شود
نمایشگاه بین المللی خودرو تهران
جام جم آنلاین: نمایشگاه بین المللی خودرو روز جمعه 19 تیرماه در تهران افتتاح شده و تا 26 تیرماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه بین المللی خودرو 19 تا 26 تیرماه جاری در کیلومتر 11 جاده مخصوص تهران -کرج برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه خودروسازان داخلی و خارجی و شرکت های وابسته به صنعت خودرو سازی حضور خواهند داشت.

جام جم در حالی که نمایشگاه خودرو  تهران به علت بروز ترافیک و استقبال بی حد مردم 5 سالی است که تعطیل است.شرکت نمایشگاهی میثاق یاران در محدوده خارج از شهر در محل موزه تاریخی خودرو در کیلومتر 11 حاده مخصوص این نمایشگاه را تکرار می کند.شاید در ابتدا همگان تصور شان براین بود که این همان نمایشگاه اسپرت و تیونینگ است اما با نمایش بیش از 0 2تابلوی بزرگ  تبلیغاتی و بیلبرد در شهر و چاپ مکرر آگهی در روزنامه های کثیر انتشار . استقبال از غرفه ها سرعت چشمگیری پیدا نمود. و جالب اینکه جذابینت نمایشگاه خودرو آنقدر زیاد است که در این شرایط خاص بعد از انتخابات هم شرکتهای بزرگچون ایران خودرو . مزدا یدک گروه بهمن شرکت کن وود و سونی استیکو و موسسات صاحب نام چون اسپرت طاووس ایران رور و  اتوتک و شرکتهای و بسیاری از شرکتهای قطعه سازی استقبال نمودند .در این حال در بخش نمایش خودروهای اسپرت هم خودروهای جدید و خاصی از سوی carnp چند برابرظرفیت نمایشگاه هماهنگ گردیده که سوژه های جالبی می باشند.

نظر به وسعت کم این نمایشگاه پیش بینی می شود . بزودی هیچ فضائی قابل ارائه برای شرکتها موجود نباشد.با توجه به تبلیغات گسترده محیطی و جراید روزانه چون روزنامه ایران - همشهری - دنیای اقتصاد - جام جم مسئولین برگزاری این نمایشگاه بیش از نیم میلیون بازذیذ کننده را پیش بینی می نمایند.

مسئولین برگزاری با توجه به سابقه برگزاری این قبیل نمایشگاهها هماهنگی های لازم با شهرداری تهران سازمان توسعه تجارت - اداراه برق و آتش نشانی - پلیس راهنمائی و رانندگی- بیمه - حراست  اداره اتوبوس واحد و فدارسیون اتومبیلرانی را انجام داده اند. و امید است با محیط سازی خوب شرکت سهلان نمایشگاه خوبی برگزار گردد.

carnp.com